Yasal Uyarı

Bu sitede yer alan bilgiler, ziyaretçilerimizi tedavi prosesleri konusunda aydınlatmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ülkemizde Diş Hekimliğinde sunulan hizmetlerin, uygulanan teşhis ve tedavi yöntemleriyle kullanılan her türlü cihaz ve benzeri araçların tanıtımı, sağlık kuruluşlarının fotoğraflarının internet ortamından görüntülenmesi yapılamamaktadır.

Bilgilerin yanlış veya uygunsuz kullanımından doğacak mağduriyetten, konu içeriğini yazan veya düzenleyen kişiler sorumlu değildir.

emreozbir.com sitesi içinde yer alan her türlü doküman uzman diş hekimlerimiz tarafından sadece yararlı olabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Ayrıca; buradaki bilginin diş hekimi muayenesi sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını da bildiririz.

Web sitesinin gerek her türlü hazırlığı aşamasında, gerek güncellenmesi son derece itina ve dikkatle hazırlanmış ise de, site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve siteden verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez. Kaynaklarda belirtilen görüşler, açıkça belirtilmediği takdirde Diş Hekimi Emre Özbir’in resmi görüşleri olarak kabul edilmemelidir.

Sitedeki bilgiler; izinsiz çoğaltılamaz ve izinsiz başka bir yerde kullanılamaz. Kullanım izni ancak kaynak gösterilmek üzere verilebilir.